Equip humà

Departament d’Educació Física
  Castañer, Sílvia
  Juncosa, Isaura
  Estela, Víctor
Departament d’Informàtica
  Aleixandri Audí, José Ramón
  Barea Medina, Marina
  Giménez, Jonatan
  Magraner, Jordi
  Musté, Jaume
  Padillo, Domingo
  Pelayo Beti, Ismael
  Pujals, Anna
  Sánchez, Cèlia
  Serrano, Víctor
  Sierra Pérez, José Vicente
  Verlaat, Raphael
Departament d’Educació Visual i Plàstica i Música
  Català Salla, Daniel Angel
  Gayete Acero, Gemma
  Martorell, Susanna
  Prieto, Marta
  Puente, Pilar
  Toyas, Carles
Departament d’Orientació
  Alfonso, Sònia
  Cañellas Güell, Montserrat
  Llaquet Saiz, Immaculada
  Moya, Sandra
  Ortega, Constantí
  Valiente, Virginia
  Verdú, Virgínia
Departament de Ciències Experimentals
  Álvarez de la Campa Fayos, José Manuel
  Aviñó, Victòria
  Cortes Llorca, Bàrbara
  Esteve, Judith
  Folch, Ivan
  Martín, Cristina
  Maya, Lorena
  Tal Subirats, Lourdes
  Zorrilla, Guillem
Departament de Ciències Socials
Andreu, Mercè
  Bernal Molina, Anna
  Boix Reverter, Ana Maria
  Císcar, Isaac
  Fernández Porcel, Maria del Mar
  Fernandez, Carme
  Giralt Pros, Rosa Maria
  Lozano, Jordi
  Palomo, Fernando
  Suanes, Marc
  Urpi, Elisabet
Departament de Gestió Aministrativa
  Casas Vilanova, M. del Carmen
  Pons Riola, Maria Esther
  Orobitg, Fernando
  Vazquez de Parga Andrade, Carme
Departament de Llengua i Literatura Castellana
  Aixut Vallverdú, Ermini
  De Sousa, Priscila
  Franco Tome, Javier
  Grétel, Rizo
  Mencia de Prado, Ascension
  Milian Sanz, Maria Mónica
  Porcar Domenech, Josep Maria
  Serés Molinero, Helena
Departament de Llengua i Literatura Catalana
  Fortuny Alcantara, Ruben
  Massana, Irene
  Mira, Carla
  Negro, Sílvia
  Palau Soler, Neus
  Pujol, Gina
  Pujol, Sònia
Departament de Llengües Estrangeres
  Alcover Sesé, Maria Josepa
  Bofarull, Maria
  Cañamero Navarro, Esperanza
  Catarecha, Marta
  De la Fuente Martínez, Maria Soledad
  Pons Calero, Montserrat
  Rovira Juncosa, Maria
  Rubió Roig, Sílvia
  Salord Pons, Ruth
Departament de Matemàtiques
  Campamà, Gemma
  Crespo Reina, Antonia
  Martín, Gemma
  Moreno, Jesús
  Nin Sendra, Irene
  Orts Bartolomé, Artur
  Perramon Martorell, Cristina
  Romero Prieto, Carlos Manuel
  Vives, Miguel Ángel
Departament de Tecnologia
  Martín Lucas, Milagros
  Martín Menéndez, Merche
  Totosaus Rigual, Marcel·lí
  Valbuena Rodríguez, Arturo
  Vila, Montserrat
Personal PAS
  Durán, Magí
  López, Gloria
  Pérez de Tudela, Dolores
  Silva, Leo
PQPI
  Galiano, Isidoro
  Gomà, Anton
  Martín Casabona, Noemí
  Prieto Barrero, Joana