Equip humà

Departament d’Educació Física
  Andrés, Sergio
  Castañer, Sílvia
  Juncosa, Isaura
Departament d’Informàtica
  Aleixandri Audí, José Ramón
  Barea Medina, Marina
  Domènech, Ramón
  García, Íñigo
  Giménez, Jonatan
  Gómez, Abraham
  Jiménez, Dídac
  Magraner, Jordi
  Padillo, Domingo
  Pelayo Beti, Ismael
  Sánchez, Cèlia
  Sierra Pérez, José Vicente
  Verlaat, Raphael
Departament d’Educació Visual i Plàstica i Música
  Català Salla, Daniel Angel
  Carrión, Miquel
  Macián, Gemma
  Toyas, Carles
Departament d’Orientació
  Alfonso, Sònia
  Borràs, Júlia Mª
  Cañellas Güell, Montserrat
  Llaquet Saiz, Immaculada
  Ortega, Constantí
  Pié, Mª Rosa
  Valiente, Virginia
  Valverde, Ivet
Departament de Ciències Experimentals
  Álvarez de la Campa Fayos, José Manuel
  Aviñó, Victòria
  Badia, Jordi
  Cortes Llorca, Bàrbara
  Folch, Ivan
  Gómez, Montserrat
  Martín, Cristina
  Ruiz, Alfons
  Tal Subirats, Lourdes
Departament de Ciències Socials
  Andreu, Mercè
  Bosch, Mº Àngels
  Fernández Porcel, Maria del Mar
  Fernández, Carme
  Giralt Pros, Rosa Maria
  Palomo, Fernando
  Sorio, Ricard
  Suanes, Marc
  Téllez, Mario
Departament de Gestió Administrativa
  Casas Vilanova, M. del Carmen
  Vazquez de Parga Andrade, Carme
  Peris, Elvira
  Santos, Verónica
Departament de Llengua i Literatura Castellana
  Aixut Vallverdú, Ermini
  Batalla, Anna
  Batalla, Ricard
  De Sousa, Priscila
  Franco Tome, Javier
  Grétel, Rizo
  Milian Sanz, Maria Mónica
  Porcar Domenech, Josep Maria
  Serés Molinero, Helena
Departament de Llengua i Literatura Catalana
  Fortuny Alcantara, Ruben
  Esteve, Josep Lluís
  García, María
  Negro, Sílvia
  Palau Soler, Neus
  Pujol, Gina
  Pujol, Sònia
  Rion, Rossana
Departament de Llengües Estrangeres
  Bofarull, Maria
  Cañamero Navarro, Esperanza
  Casulleras, Montse
  García, Ana
  García, Anna Mº
  Pons Calero, Montserrat
  Rovira Juncosa, Maria
  Rubió Roig, Sílvia
  Salord Pons, Ruth
  Sabaté, Oriol
Departament de Matemàtiques
  Crespo Reina, Antonia
  Guzmán, Òscar
  March, Blanca
  Matamoros, Xavier
  Nin Sendra, Irene
  Orts Bartolomé, Artur
  Perramon Martorell, Cristina
  Romero Prieto, Carlos Manuel
Departament de Tecnologia
  Campamà, Gemma
  de la Cruz, Carlos J.
  Martín Menéndez, Merche
  Sánchez, Xavier
  Valbuena Rodríguez, Artur
  Vila, Montserrat
Personal PAS
  Arruegom, Anna M.
  Canabal, Maite
  Durán, Magí
  López, Gloria
  Piris, Miquel Àngel
  Silva, Loreto
PTT
  Parera, Mireia
  Silva, Leo
  Solé, David